Dla glazurnika

Narzędzia dla glazurników

Oferujemy profesjonalne narzędzia dla glazurników nadające się zarówno do pracy przy domowym remoncie, jak i do zadań w budownictwie. Znajdziesz u nas wysokiej jakości tarcze diamentowe, koronki do glazury, maszynki do cięcia płytek oraz wiele fachowych akcesoriów glazurniczych. Należą do nich między innymi kółka tnące do maszynek, krzyżowe lasery liniowe, prowadniki statywy do lasera czy wyciskacze do silikonu.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź narzędzia, których potrzebujesz w jakości, która gwarantuje doskonałą obróbkę glazury.

Podkategorie

 • Dyski polerskie

  W tej kategorii znajdą Państwo dyski polerskie.

 • Koronki do glazury

  Koronki marki Wertec są innowacyjnym rozwiązaniem do szybkiego wiercenia twardych płytek, gresu, wszędzie tam,gdzie nie radzą sobie dotychczas dostępne otwornice. Dzięki nowej technologii próżniowego lutowania diament mocowany jest w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza, co znacząco zwiększa trwałość i zarazem szybkość wiercenia. Wykonane są ze stali o wysokiej wytrzymałości, prędkość robocza wynosi od 10 000 do 14 000obr/min. Końcówka zakończona gwintem M14 umożliwia zamontowanie na powszechnie dostępnych szlifierkach kątowych.
  Koronki diamentowe Wertec to nieodzowne narzędzie dla każdego nowoczesnego glazurnika.

 • Tarcze

  W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór tarcz diamentowych. Wszystkie tarcze do cięcia gresu marki Wertec cechują się bardzo dobrą jakością i zostały sprawdzone w realnym działaniu. Oferujemy produkty w różnych segmentach cenowych, by sprostać wszelakim potrzebom - zarówno profesjonalistów, jak i okazjonalnych użytkowników.

 • Kostki polerskie

  W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalne kostki diamentowe do ręcznego szlifowania. Do szlifowania płaszczyzn oraz krawędzi po cięciu. Znajdą zastosowanie w szlifowaniu granitu, marmuru, kamienia i betonu. 

  Innowacyjna technologia ułożenia diamentów znacznie podnosi wydajność i efekt pracy.

 • Maszynki

  Maszynki do cięcia płytek i glazury są niezbędne przy wykonywaniu prac remontowych. Odpowiednio przycięte kafle pozwolą uzyskać idealny kształt, dopasowany do rodzaju powierzchni. W asortymencie naszego sklepu jest dostępna przecinarka do glazury ręczna w wielu wariantach, co pozwala dopasować je do przeznaczenia i posiadanego doświadczenia.

 • Pomiarowe

  W tej kategorii znajdą Państwo- wytrzymałe miary zwijane, kątowniki aluminiowe
  i stalowe, kątomierze, poziomice. 
  Każde narzędzie wykonane jest
  solidnie i ergonomicznie. 
  Produkty są kontrolowane oraz testowane,
  aby ich jakość niezmiennie była na wysokim poziomie.

 • Przyssawki
 • Systemy poziomowania
 • Wielki format

  W tej kateogrii znajdą Państwo, ramy wielkoformatowe, stoły do płytek, przyssawki próżniowo-elektryczne, przecinarki.

 • Szpachle

  Zapomnij o zbieraniu pojedynczych narzędzi – nasze zestawy szpachli zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego wykończenia powierzchni. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym remontowiczem, czy po raz pierwszy sięgasz po szpachlę, nasze komplety są idealne dla Ciebie.

Aktywne filtry

 • Diamentowa kostka...
  • Obecnie brak na stanie
  Diamentowa kostka szlifierska...

  Profesjonalna kostka diamentowa do ręcznego szlifowania. Idealna do szlifowania płaszczyzn oraz krawędzi po cięciu. Znajdzie zastosowanie w szlifowaniu granitu, marmuru, kamienia i betonu. 

  Innowacyjna technologia ułożenia diamentów znacznie podnosi wydajność i efekt pracy.

  Ergonomiczny kształt kostki poprawia komfort pracy.

  Polecana jest dla glazurników oraz zakładów kamieniarskich.

 • Frez diamentowy stożkowy M14 2-38mm WERTEC
  • Obecnie brak na stanie
  Frez diamentowy stożkowy M14...

  Frez diamentowy stożkowy M14 2-38mm WERTEC

 • Klinowy system poziomowania...

  Klinowy system poziomowania płytek z powodzeniem zastępuje tradycyjne krzyżyki. Ułatwia oraz przyśpiesza pracę, doskonale sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju płytkach ceramicznych czy gresach, zarówno na podłogach jak i ścianach.

  W zestawie znajduje się 100 szt. klinów. System można stosować do płytek o grubości od 6 do 15 mm. 

 • Klinowy system poziomowania...

  Klinowy system poziomowania płytek z powodzeniem zastępuje tradycyjne krzyżyki. Ułatwia oraz przyśpiesza pracę, doskonale sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju płytkach ceramicznych czy gresach, zarówno na podłogach jak i ścianach.

  W zestawie znajduje się 100 szt. klipsów do stosowania na fugę 1 mm.

  System można stosować do płytek o grubości od 6 do 15 mm. 

 • Klinowy system poziomowania...

  Klinowy system poziomowania płytek z powodzeniem zastępuje tradycyjne krzyżyki. Ułatwia oraz przyśpiesza pracę, doskonale sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju płytkach ceramicznych czy gresach, zarówno na podłogach jak i ścianach.

  W zestawie znajduje się 100 szt. klipsów do stosowania na fugę 1,5 mm.

  System można stosować do płytek o grubości od 6 do 15 mm.  

 • Koronka diamentowa do gresu...

  Koronka diamentowa 6x60mm idealna do wiercenia w gresie, gresie porcelanowym, granicie i marmurze.

  pozwalają na profesjonalne przygotowanie otworów pod instalacje wodne, odpływy, puszki elektryczne itd.

  Świetna jakość i żywotność zachwalana przez naszych klientów.

 • Maszynka do cięcia glazury 1000mm

  Maszynka do cięcia glazury WT-TL10 to przecinarka z dokładną podziałką, która pozwala na precyzyjne cięcie określonej szerokości płytki. Blat pokryty został pianką, co pozwala na dokładne łamanie płytki. Pojedyncza prowadnica, gwarantuje stabilną pracę. Maszynka została wyposażona w laser, który ułatwi prace każdemu.

 • Maszynka do cięcia glazury PRO...

  Maszynka do cięcia glazury PRO 900mm.

  Dokładna podziałka pozwala na precyzyjne cięcie określonej szerokości płytki. 

  Blat pokryty został miękką pianką, co pozwala na precyzyjne i dokładne łamanie płytki. Pojedyncza profilowana prowadnica, gwarantuje stabilną i precyzyjną pracę. 

  Świetna i solidna maszynka z której każdy nasz klient jest zadowolony.


 • Przecinarka do cięcia glazury...

  EAN: 5901721736719

  Profesjonalna maszynka do cięcia płytek ściennych, podłogowych i gresu TurCut to niezastąpione narzędzie dla fachowców. Rączka z łożyskami kulkowymi, zamocowana na prowadnicy gwarantuje stabilność i precyzję podczas pracy. Blat wyłożony pianką umożliwia dokładne i komfortowe łamanie płytek, a wsporniki zapewniają stabilne ułożenie nawet dużych formatów.

 • Przyssawka próżniowa WERTEC...
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
  Przyssawka próżniowa WERTEC...

  EAN: 5901721736511

  Akumulatorowa przyssawka próżniowa  WERTEC Orkan MK1 – dedykowana do łatwego przenoszenia płytek o różnych powierzchniach. Wyposażona w system generowania próżni za pomocą elektrycznej pompki, umożliwiający  łatwe  podnoszenie płytek o gładkich i chropowatych powierzchniach  poprzez  jedno naciśniecie przycisku.

 • Rama wielkoformatowa z...

  Rama wielkoformatowa Wertec z automatycznymi przyssawkami. przeznaczona do ciężkich i grubych płyt o chropowatej i gładkiej powierzchni.

  Możliwe jest zamówienie ramy z innymi przyssawkami w niższej cenie. Kontakt przez wiadomość mailową bądź tel: 533 350 199