Tarcze

Tarcze

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór tarcz diamentowych. Wszystkie tarcze do cięcia gresu marki Wertec cechują się bardzo dobrą jakością i zostały sprawdzone w realnym działaniu. Oferujemy produkty w różnych segmentach cenowych, by sprostać wszelakim potrzebom - zarówno profesjonalistów, jak i okazjonalnych użytkowników.

Podkategorie

 • Do gresu

  W tej kategorii znajdą Pańtwo tarcze diamentowe do gresu.
  Najlepszym wyborem  są bez wątpienia tarcze diamentowe, które wytwarza się ze stali z nasypem diamentowym. To czyni je bardzo twardymi, mocnymi i wytrzymałymi. Taka tarcza do cięcia gresu świetnie sprawdza się do precyzyjnej obróbki materiału.

 • Do płytek

  W tej kategorii znajdą Pańtwo tarcze diamentowe do płytek.
  Najlepszym wyborem  są bez wątpienia tarcze diamentowe, które wytwarza się ze stali z nasypem diamentowym. To czyni je bardzo twardymi, mocnymi i wytrzymałymi. Taka tarcza do cięcia płytek świetnie sprawdza się do precyzyjnej obróbki materiału.

 • Do szlifowania gresu

  W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalne diamentowe tarcze do szlifowania gresu oraz kamienia naturalnego.Tarcze idealnie sprawują się przy szlifowaniu krawędzi płytek gresowych, kamiennych oraz terakoty.
  Przeznaczone również do polerowania kamienia naturalnego typu granit i marmur.

 • Do usuwania fugi

  W tej kategorii znajdą Pańtwo tarcze do usuwania starych fug, pomiędzu płytkami. Teraz można zrobić to łatwo i szybko, nie uszkadzając krawędzi płytki. Tarcza skutecznie współpracuje z każdym materiałem szlifierskim - cementowo-piaskowym, a nawet epoksydowym.

Brak dostępnych produktów

Czekać na dalsze informacje! Więcej produktów będzie wyświetlanych tutaj w miarę ich dodawania.